+ 86 021 67109909     + 86 18017809222
сите категории

Дома> Често поставувани прашања

Често поставувани прашања
 • Q

  Можете ли да ме земете од мојот хотел во центарот на Шангај?

  A
  Да, сигурно.
 • Q

  Колку е оддалечена вашата фабрика од аеродромот?

  A
  Нашата фабрика е само 1 час од меѓународниот аеродром во Шангај Пудонг (ПВЦ) и аеродромот Шангај Хонгкиао. Можеме да ве земеме од аеродромот.
 • Q

  Дали сте производител или трговско друштво?

  A
  Ние сме производител. Нашата фабрика се наоѓа во Шангај, топло добредојде да не посетите.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ